Automodelisma nodarbības
Mērogu auto trasē notiek nodarbības automodelismā. Tiek attīstīta un trenēta braukšanas prasme ar automodelīšiem. Bērni trenējas sacensībām, pasaules čempionātam automodelismā.
Meditāciju vakari
STIHIJU JOGA
Stihiju joga - dabas stihijas apvienojumā ar Belojar slāvu Jogu ir ķermeni un sistēmas atjaunošana pašregulācijas metode, kuras laikā apzināti tiek strādāts ar domu, tēlu un enerģiju, pielietojot fizisko un enerģētisko vingrojumu kopumu. Apzinātībā tiek iegūta iemaņu pārvaldīt savu ķermeni, gara un emocionālo stāvokli. Ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību tiek veikta efektīva ķermeņa sistēmu, mugurkaula, balsta un kustību aparāta pašterapija, kā rezultātā notiek fiziska un garīga stāvokļa pašsakārtošana. Ar unikālu, dabisku, atjaunojošu Belojar stiepšanas vingrinājumu palīdzību, tiek stiprināta ķermeņa mazā muskulatūra, notiek mugurkaula, ķermeņa un sistēmu dabiska atjaunošanās. Apgūstam dinamisko meditāciju, apzinātību, trenējam uzmanības koncentrāciju. Nodarbībā praktizējam pašregulācijas meditācijas un dabas stihijas prakses.
Filcēšanas darbnīcas lieliem un maziem
Klātienes un izbraukuma filcēšanas darbnīcas. Prasmīgā vadībā darbojoties ar jauko, mīļo filca materiālu, nodarbībā tiek radīti skaisti un mīļi filca darbiņi, gleznas, suvenīri, aksesuāri. Nodarbība ilgst 1 - 1,5, atkarībā no darbiņu sarežģītības. Uzfilcētos mākslas darbus dalībnieki ņem līdzi uz mājām.
Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējums.
Vēsturiskas Filca fabrikas ekskursija "Limbažu Filcs laiku lokos"
Vēstures, izziņas un radošo sajūtu baudījums! Ekskursijā Tu iepazīsi "Filcīti", skatīsi bijušās Limbažu Filca fabrikas pastāvīgo vēstures ekspozīciju, piedzīvosi fabrikas vēstures stāstu un fabrikas zālē, iekārtojoties fabrikas senajos oriģinālajos krēslos, baudīsi vēsturisku īsfilmu. Tajā Tu iepazīsi kā senatnē ražoja filčus - filca zābakus, kā izskatījās fabrika ražošanas procesos, kā cilvēkie strādāja. Varēsi iepazīties ar biedrības "Limbažu Filcs" 12 gadu darbību. Ekskursijas noslēgumā pats iemēģināsi roku filcēšanā, radīsi, kādu mīļu, jauku filca darbiņu, glezniņu vai suvenīru, ko mājup dodoties, ņemsi sev līdzi.
Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējumus.
Rūķu darbnīcas bērniem
Rūķu darbnīcās pirmskolēni iepazīst "Filcīti", Filcīša rūķu vadībā, rada kādu mīļu filca suvenīru. Pēc paveikta darbiņa mazajiem seko jaukas, atraktīvas batutu lēkāšanas aktivitātes, kuras ierasti bērnus ļoti iepriecina.
Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējums.
Ģimeņu radošā skoliņa - klubiņš
Radošā kopībā tiekas ģimenes ar bērniem pirmskolas un sākumskolas vecumā, rada, apgūst, mākslo, bauda, atkarībā no konkrētās dienas tematikas. Tikšanās piektdienās.
Ar iepriekšēju pieteikumu.
VESELĪBAS skoliņa - klubiņš
Viss par un ap veselības veicināšanu, stiprināšanu, dabiska veselības uzturēšana, veselības profilakse.
Tikšanās klātienē un on-line
BIODEJA
Afektīvās integrācijas, organiskās atjaunotnes un pirmatnējo dzīvības funkciju apguves (atpazīšanas) sistēma, kas balstās uz pārdzīvojumiem, kurus izraisa deja, mūzika un satikšanās grupā.. Biodeja, kas nozīme izdejot dzīvi, mērķis ir atgriezt cilvēkus atpakaļ dzīvē –centrēts dzīvošanas princips. Tās dibinātāja Rolando Toro Araneda radīta, šī metode izmanto mūziku, kustību, ekspresiju un vienotības izjūtu, lai radītu cilvēkiem drošu vietu, kur atkal sazināties ar dzīves prieku un labsajūtu. Tas notiek caur:
- unikālas intensīvas, dzīvesprieka pieredzes radīšanu, kas sauktas par vivenciju;
- darbu ar identitāti un regresiju;
- katra indivīda piemītošo cilvēciskā potenciāla atmodināšanu.
Biodeja ir efektīvs veids, lai dotu ķermeņa nervu sistēmai iespēju nonākt līdzsvarā. Nodarbības sākumā mēs aktivizējam nervu sistēmu pozitīvā veidā – ar prieku,uzmundrināšanu un pozitīvu kontaktu ar citiem cilvēkiem. Pēc tam relaksējot nervu sistēmu – nodarbības relaksējošā un plustošā daļā. Nervu sistēma iegūst iespēju izmainīt un radīt jaunu līdzsvaru – tādu, kas pamatojas labsajūtā un rada hronisku laimes stāvokli. Mēs izmtojam kustību, mūziku un kontaktu ar citiem cilvēkiem, lai panāktu šīs izmaiņas. Nekādu zāļu vai mikstūru. Biodeja (biodanza) ir domāta visu vecumu cilvēkiem. Ieguvēji ir gan vientuļi, gan precējušies, stresaini vadītāji, un protams arī bērni. Uzņēmumi ir atklājuši, ka tā palīdz komandas veidošanā. Visi var gūt labumu no tiešas komunikācijas, kas nāk no sirds. Biodeja ir piemērota gan pieaugušo grupās, gan bērnu grupās, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī veciem cilvēkiem. Nodarbības vada Leipcigas Biodeju skolas absolvente Anita Čapkovska pirmdienās 19:30.
CIGUN
Tulkojumā no ķīniešu valodas ar Džun Juaņ cigun prakses mērķis nozīmē uzlabot dzīves kvalitāti, vienlaicīgu labsajūtas, svētlaimes un laimes sasniegšanu. Tas apzīmē pašu lielāko laimi, kāda vien ir iespējama. Un šī laimes un labsajūtas pasaule atrodas katrā no mums, mūsu sirdīs. To ir ļoti grūti aprakstīt vārdiem. Un tā jāattīsta sevī arvien spēcīgāka un spēcīgāka neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, un, jāprot noturēt sevī šo laimes sajūtu. Pirmā pakāpē mēs uzzinām, ka no vienas puses - cigun ir pašregulācijas, atveseļošanās metode un māksla dzīvot harmonijā ar dabu, no otras puses - tā ir sevis attīstīšanas tehnoloģija.