Prakses muguras harmonijai, ķermeņa un gara līdzsvaram

Prakses muguras harmonijai, ķermeņa un gara līdzsvaram - atvērtā nodarbība iesācējiem 18.aprīlī 18:00 Ieeja ziedojums

Vairāk informācija un pieteikums T. 29430161

 

Meditācijas iesācējiem

Pavasarī trešdienu vakaros 19:00 meditācijas iesācējiem. 

Pirmā atvērtā nodarbība 17.aprīlī 19:00. (ieeja ziedojums) 

Vairāk informācija un pieteikums T. 29430161

Joga Mix

Apvienota dažādu stilu joga Kristīnes vadībā.

Vairāk informācija un pieteikums T.28389625

Joga ar gongiem

17.martā un 14.aprīlī 18:00 Filcītī 

Relaksējoša, atjaunojoša joga Kristīnes vadībā gongu skaņās. Gongus spēlē Aigars.

Vairāk informācija un pieteikums T.29430161

Pilates

Lēns spēka, koncentrēšanās, elpošanas, līdzsvara un apzinātības treniņš,.Pilates ir vingrojumu sistēma, kas vērsta uz dziļo muskuļu izturības palielināšanu, šo muskuļu nostiprināšanu, pilnībā kontrolējot katru ķermeņa kustību.

Vingrinājumi tiek izpildīti mugurai saudzīgā veidā, proti, horizontālā stāvoklī – guļus uz muguras, sāniem, vēdera vai balstā (guļus, uz sāniem). Galvenais šīs vingrojumu sistēmas mērķis ir izkopt biomehāniski pareizu ķermeņa kustību, stāju, gaitu utt. Nodarbības maksa 10 eiro. Nodarbības ilgums 1 stunda un 15 minūtes.

Saite dalības rezervācijai Vēlos piedalīties PILATĒS 

Dziedinošais Sieviešu Aplis

Nodarbības skaistā dzimums pārstāvēm sievietes radošumam, harmonijai, veselumam. Nodarbībās jauka tikšanās, aktuāla saruna, sirds centra aktivācija, stihiju deja, pašregulācija, radošā darbnīcas un prakses sievietes veslībai, sievišķības, radošuma un mīlestības plūsmas vairošanai. Nodarbības ilgums 1,5-2 stindas. Nodarbības maksa 21 eiro. 

Saite dalības rezervācijai Vēlos piedalīties DZIEDINOŠAJĀ SIEVIEŠU APLĪ


Meditāciju vakari

Meditāciju vakaros ejam apzinātībā, meditējam, vairojam mieru, līdzsvaru, harmoniju✨
Tikšanās radošas. Sajūtam savu iekšējo vajadzību. Skatām mirklī aktuālo. Apgūstam ikdienā viegli lietojamas apzinātību un iekšējo mieru vairojošas prakses.
Caur savām meditācijām, vairojam savu, ģimenes un dzīves vietas, pasaulē aktuālo mieru un harmoniju. Praktizējot, paši jūtamies labāk, kļūstam iekšēji mierīgāki, dzīves priecīgāki, veselāki.  ✨
Meditāciju vakaros praktizējam apzinātības un elpošanas prakses, meditējam sirds meditācijas un stihiju meditācijas, ceļam savas vibrācijas, ejam pašregulācijā, pašdziedināšanā.  ✨
Nodarbības maksa 15 eiro. Nodarbības ilgums 1,5 stunda.

Saite dalības rezervācijai Meditāciju vakaram klātienē Vēlos piedalīties MEDITĀCIJU VAKARĀ klātienē

Saite dalības rezervācijai on-line Meditāciju vakaram Vēlos piedalīties MEDITĀCIJU VAKARĀ on-line


STIHIJU  JOGA

Stihiju joga  - dabas stihijas apvienojumā ar Belojar slāvu Jogu ir ķermeni un sistēmas atjaunošana pašregulācijas metode, kuras laikā apzināti tiek strādāts ar domu, tēlu un enerģiju, pielietojot fizisko un enerģētisko vingrojumu kopumu. Apzinātībā tiek iegūta iemaņu pārvaldīt savu ķermeni, gara un emocionālo stāvokli. Ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību tiek veikta efektīva ķermeņa sistēmu, mugurkaula, balsta un kustību aparāta pašterapija, kā rezultātā notiek fiziska un garīga stāvokļa pašsakārtošana. Ar unikālu, dabisku, atjaunojošu Belojar stiepšanas vingrinājumu palīdzību, tiek stiprināta ķermeņa mazā muskulatūra, notiek mugurkaula, ķermeņa un sistēmu dabiska atjaunošanās. Apgūstam dinamisko meditāciju, apzinātību, trenējam uzmanības koncentrāciju. Nodarbībā praktizējam pašregulācijas meditācijas un dabas stihijas prakses. Nodarbības maksa 15 eiro. Nodarbības ilgums 1,5 stunda. 

Saite dalības rezervācijai Stihiju jogai klātienē Vēlos piedalīties STIHIJU JOGĀ klātienē

Saite dalības rezervācijai Stihiju jogai on-line Vēlos piedalīties STIHIJU JOGĀ on-line

Saite dalības rezervācijai Stihiju jogai on-line abonamentam četrām sekojošām nodarbībām Vēlos STIHIJU JOGAS on-line abonamentu

12-14.aprīlī Sirds un Stihiju Retrīts iekšējam mieram un harmonijai

100% laiks tikai sev! Praktisks retrīts, kurā dosimies tuvāk pie SEVIS, maigi un saudzīgi pārstartēsim sevi, atlaidīsim veco, plaucēsim sirds centru, vairosim enerģiju, harmonizēsim sevi, līdzsvarosim stihijas sevī, celsim savas vibrācijas, savienosimies ar Savu augstāko Es un tapsim iekšējā mierā un harmonijā.

Retrīta trīs dienās, kopā mēs:

✨ Noņemsim enerģijas noplūdes kanālus

✨ Vairosim apzinātību

✨ Harmonizēsim sevi retrīta iekšējā miera un līdzsvara laukā

✨ Apgūsim sevis harmonizācijas veidus un prakses

✨ Iepazīsim Zemes, Ūdens, Uguns, Gaisa un Gara – Ētera stihiju

✨ Praktiski sevi kārtosim ar Stihijām, elpošanas tehnikām un sirds praksēm

✨ Iepazīsim apzinātu ēšanu un praktizēsim to

✨ Attīrīsim un spēcināsim savas energostruktūras

✨ Baudīsim skaņu maģiju spēka dziesmās un kokles skaņās

✨ Pašatjaunojošā Stihiju jogā harmonizēsim savu ķermeni un garu, atraisīsim enerģiju

✨ Radīsim savu īpašo spēka mandalu

✨ Piedzīvosim sirds centru verošu kakao ceremoniju

✨ Apgūsim sava iekšējā miera un harmonijas vairošanas prakses

✨ Savienosimies ar savu augstāko Es

✨ Celsim savas vibrācijas un pildīsimies retrīta miera laukā

✨ Baudīsim stihijas, dabas spēku un vairosim enerģiju un gaismu sevī

Vairāk informācija un Saite dalības rezervācijai Rerītā Vēlos piedalīties RETRĪTĀ


Kakao ceremonija 

Dabīga ceremoniālā kakao rituāls, meditācija, saruna, sev aktuāla jautājuma risināšana, metaforiski asociatīvajās kārtis, radoša darbošanās.  Nodarbība ilgst 2,5-3 stundas atkarībā no radošā darba sarežģītības. Nodarbības maksa klātienē 35 eiro, izbrakumā + transporta izmaksas. Radītos mākslas darbus dalībnieki ņem līdzi uz mājām.

Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējums.


Filcēšanas darbnīcas lieliem un maziem

Klātienes un izbraukuma filcēšanas darbnīcas. Prasmīgā vadībā darbojoties ar jauko, mīļo filca materiālu, nodarbībā tiek radīti skaisti un mīļi filca darbiņi, gleznas, suvenīri, aksesuāri. Nodarbība ilgst 1 - 1,5, atkarībā no darbiņu sarežģītības. Nodarbības maksa klātienē 10 eiro, izbrakumā + transporta izmaksas. Uzfilcētos mākslas darbus dalībnieki ņem līdzi uz mājām.

Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējums.


Vēsturiskas Filca fabrikas ekskursija "Limbažu Filcs laiku lokos"

Vēstures, izziņas un radošo sajūtu baudījums! Ekskursijā Tu iepazīsi "Filcīti", skatīsi bijušās Limbažu Filca fabrikas pastāvīgo vēstures ekspozīciju, piedzīvosi fabrikas vēstures stāstu un fabrikas zālē, iekārtojoties fabrikas senajos oriģinālajos krēslos, baudīsi vēsturisku īsfilmu. Tajā Tu iepazīsi  kā senatnē ražoja filčus - filca zābakus, kā izskatījās fabrika ražošanas procesos, kā cilvēkie strādāja.   Varēsi iepazīties ar biedrības "Limbažu Filcs" 12 gadu darbību.  Ekskursijas noslēgumā pats iemēģināsi roku filcēšanā, radīsi, kādu mīļu, jauku filca darbiņu, glezniņu vai suvenīru, ko mājup dodoties, ņemsi sev līdzi.

Limbažu Filca fabrikas vēstures ekspozīcija un īsfilmas demonstrācija radīta sadarbībā ar Limbažu muzeju.

Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējumus.

Mandalu darbnīca

Mandalu zīmēšanas meistarklase.  Nodarbība ilgst 1,5 - 2 stundas atkarībā no darba sarežģītības. Nodarbības maksa klātienē 25 eiro, izbrakumā + transporta izmaksas. Radītās mandalas dalībnieki ņem līdzi uz mājām.

pas apmeklējums.

Rūķu darbnīcas bērniem

Rūķu darbnīcās pirmskolēni iepazīst "Filcīti",  Filcīša rūķu vadībā, rada kādu mīļu filca suvenīru. Pēc paveikta darbiņa mazajiem seko jaukas, atraktīvas batutu lēkāšanas aktivitātes, kuras ierasti bērnus ļoti iepriecina.

Ar iepriekšēju pieteikumu grupas apmeklējums.

VESELĪBAS skoliņa - klubs

Viss par un ap veselības veicināšanu, stiprināšanu, dabiska veselības uzturēšana, veselības profilakse. Nutriciologu un Naturopātu vadītas veselības pusstundas, tematiski veselību veicinoši projekti, nodarbības.

Tikšanās klātienē un on-line

Dzintara masāža

Sildoša masāža ar dzintara diskiem un dzintara putekļiem. Masētas tieke pēdas un mugura.

Ar iepriekšēju pieteikumu.

Automodelisma nodarbības

Mērogu auto trasē notiek nodarbības automodelismā. Tiek attīstīta un trenēta braukšanas prasme ar automodelīšiem. Bērni trenējas sacensībām, pasaules čempionātam automodelismā.